Om verspreiding van het coronavirus te voorkomen is het de komende tijd niet mogelijk om bij ons in Utrecht langs te komen. Ontzettend balen want we vinden het zó ontzettend tof om mensen te informeren. Daarom hebben we nu het consultpakket bedacht!
In dit pakket vind je zo ongeveer alles wat je in een consult van ons ook zou treffen. Wanneer je dit pakket ontvangt mail of app je ons voor een consultafspraak. Via Zoom (of evt. Whatsapp of Skype) komen we dan vanuit Utrecht met je in contact en gaan we alle producten langs, bespreken alle voor- en nadelen en beantwoorden al je vragen. Doorgaans duurt zoiets ongeveer 45 minuten.
Vervolgens stuur je het pakket retour. We storten je gemaakte kosten dan terug. De kosten voor verzending zijn wel voor eigen rekening. We zijn een klein bedrijfje dat deze kosten niet zomaar kan maken zonder daar ergens anders op in te moeten leveren. Bedenk je dat dit mogelijk de kosten zouden kunnen zijn geweest voor de reis naar Utrecht, scheelt ook weer!
- Je bestelt dit pakket
- Bij ontvangst plan je een afspraak in
- Je retourneert na het consult het pakket
- Je krijgt je geld (excl. verzendkosten) terug of kunt de gemaakte kosten aftrekken van je bestelling
Joosje Kramer (geverifieerde eigenaar) –
Heel blij met de persoonlijke aanpak van de Billenboetiek. De informatie was duidelijk en we konden al onze vragen stellen. Aan de hand hiervan ons besluit genomen en nog steeds (vanaf augustus) heel blij met de luiers voor onze tweeling.
J. Tholen (geverifieerde eigenaar) –
Erg fijn om eventjes alles gezien te hebben en een consult te hebben bijgewoond. Heel overzichtelijk en eerlijke informatie.
Bob (geverifieerde eigenaar) –
Goed geholpen, bedankt!