Popolini Rondo Wetbag
De Rondo XL van Popolini is een hele grote wetbag. Voor de dagelijkse uitjes neem je natuurlijk een normale, kleinere wetbag mee. De Rondo is bij uitstek geschikt voor op vakantie. Er passen namelijk met gemak 20 luiers in en daarmee is deze wetbag de grootste die we in het assortiment hebben. Ook als je kindje een weekendje gaat logeren is deze wetbag heel handig om mee te geven. De vieze luiers kunnen er gewoon in bewaard worden tot het weer tijd is om naar huis te gaan! Door de fijne ritssluiting blijven luchtjes ook keurig binnenboord.
Je kunt de Rondo ook gebruiken als alternatief voor de luieremmer. Zeker in huizen met meerdere verdiepingen kan het heel fijn zijn om meerdere verschoonplekken te hebben. Je kunt dan de emmer op de ene plek zetten en de Rondo op de andere houden. Dat scheelt heel wat gesleep met kind en vieze luiers!
Hij kan eenvoudig worden mee gewassen met de luiers op 60 graden en je kunt hem op dezelfde manier binnenstebuiten in de wasmachine legen als onze kleinere wetbags. Voor een dagje weg of op het kinderdagverblijf is de Rondo wel ietsjes te groot, dus daar raden we een normale maat wetbag voor aan.
Goed om te weten
Een wetbag of een overbroekje van PUL of PU is nooit waterdicht. Als je inzoomt op het materiaal bestaat het uit duizenden kleine gaatjes, dat maakt dat het ademt. Wanneer je een wetbag of overbroekje onder de kraan houdt is het dus niet gek wanneer je de druppels er doorheen ziet komen. Natte luiers zou een wetbag prima moeten kunnen vervoeren maar stel je voor dat je een luier zelf onder de kraan volledig nat zou maken dat het echt uit de luier druipt als je hem optilt dan is de kans groot dat een wetbag of overbroekje zo’n luier niet heel lang droog houdt. Daarnaast hebben we zelf ook ervaren dat wanneer PUL of PU aan de buitenkant nat wordt en aan de binnenkant tegen een natte luier duwt dat er op de één of andere manier snel een connectie wordt gemaakt tussen de binnen- en de buitenkant waardoor in no-time de hele buitenkant vochtig kan voelen. Let dus op dat de overbroekjes of wetbags echt volledig droog zijn wanneer je ze gebruikt. En wanneer je een wetbag in het zwembad gebruikt er niet toevallig net een druppel op de buitenkant van de wetbag terecht komt!
Annelies Schrauwen (geverifieerde eigenaar) –
Eindelijk een wetbag gevonden die groot genoeg is. Er passen er wel 30 in 😅👏
Janna (geverifieerde eigenaar) –
Wij hadden deze tas in ons tweelingpakket maar eigenlijk niet veel gebruikt todat we op vakantie gingen. Nu blijkt het een uitkomst want zelfs op vakantie gebruiken we liever wasbare luiers omdat wegwerpluiers veel sneller lekken. Zo’n grote wetbag is dan veel handiger dan een emmer.